strona główna
mapa strony

Ankieta

Jak wypadła impreza integracyjna

  • Oby do następnej
  • Bawiłem/am się przednio
  • Kiełbasa była znakomita
  • Było sztywno
  • Troche przedawkowałem/am

Subskrypcja

Podaj swój adres e-mail

Media o Nas

2008-11-06

Ty też możesz zostać Św. Mikołajem

Już kolejny raz studenci z koła naukowego MFN włączyli się w akcję "szlachetna paczka". Wywiad oraz zdjęcia ukazały się w Nowinach.
2008-04-03

Akcje MFNu w Aktualnościach TVP3

Szalony Happening oraz akcja zmiany nazw ulic w dniu 1 kwietnia przykuły uwagę telewizji.
2008-04-03

Kampania na rzecz uśmiechu :) SUPER NOWOśCI

Nasz szalony happening :)
2008-04-03

Uśmiechnięty happening :) GAZETA WYBORCZA

Tak o NAS uśmiechniętych i szalonych Wariatach napisano...:)
2008-03-17

RZESZOWSKA GAZETA STUDENCKA o Seminarium

Relacja z Seminarium została opublikowana w Rzeszowskiej Gazecie Studenckiej - zapraszamy do zapoznania się z artykułem :)
  • 2008-11-13

II Dzień Otwarty Kół Naukowych i Organizacji Studenckich

Była to druga edycja tej imprezy. Organizacja tego typu event-ów ma na celu promowanie życia studentów poza zajęciami. Jak wiemy studiowanie nie polega tylko na pojawianiu sie na zajęciach i zdawaniem egzaminów. Studia to czas na określenie swojego kierunku w życiu, ciężkiej pracy, zdobywania doświadczenia ale i zabawy. Organizacje studenckie to właśnie mają na celu, ukierunkowanie ludzi. To właśnie czas poświęcony na spotkania, eventy, imprezy kulturalne czy chrytatywne pozwala się ludziom spełnić i odnaleźć swoje zainteresowanie, pasje. Promował się też MFN (Młodzi Fajni Naukowcy);)
Elita tej uczelni rozdała wszystkie ulotki i nagrody, które były przewidziane za poprawne odpowiedzi na pytania konkursowe. Możemy się pochwalić tym że nasze stoisko cieszyło się takim samym powodzeniem jak stoiska Instytutu Badań Nad Cywilizacjami czy  Ubezpieczeń i Bankowości. Zapraszam do galerii.